Hakkımızda

      1978 yılında kurulan firmamız sektörde 34 yılı aşkın süredir 600VA 'dan 2MVA 'ya kadar kesintisiz güç kaynakları, servo motorlu ve statik otomatik voltaj regülatörleri, doğrultucular ve redresörler, eviriciler ( inverter ), kuru tip transformatörler ve bakımsız kuru tip aküler vb. gibi geniş ürün yelpazesi ile üretim, satış ve satış sonrası ürünlerimizi Türkiye ve dünya pazarna sunmaktayız.

       Kadrosunda bulundurduğu deneyimli mühendis, tekniker ve teknisyenler ile Türkiye'de kullanılmakta olan marka gözetmeksizin tüm kesintisiz güç kaynakları, evirici ( inverter ), redresör ve doğrultucu, statik ve servo otomatik voltaj regülatörlerinin bakım ve tamirlerini yapabilme kapasitesine sahiptir.

       Kalite politikamız; Çözüm ortağı yaklaşımı ile müşterilerimizin verimliliğini artırma gayreti ile uzun süren çalışma birlikteliğini sağlayarak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştiren firma profili ile müşterilerine daha hızlı ve verimli hizmet vermektir.

        İlkemiz; Müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutanşirket kültürümüz ile sektöründe talep edilen tüm mühendislik desteğini müşterilerine sunan, uluslararası standartlara uygun tedarikçi olmaktır.

        Saygılarımızla

        ELSİ GÜÇ SİSTEMLERİ ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.